29. januar 2024

Izvedba webinarja v okviru EDEN - Evropske mreže za online izobraževanje

Visokošolska učitelja DOBA Fakultete, dr. Marko Divjak in dr. Mateja Brejc bosta izvedla webinar na temo The Use of Rubrics From Teacher and Student Perspective, Case of DOBA Business School.
26. januar 2024

Vodena skupinska vadba čuječnosti in MBSR tehnik za študente

V ponedeljek ponovno pričenjamo z vadbo čuječnosti in MBSR tehnik za študente, ki želijo usvojiti tehnike za obvladovanje stresa, izboljšanje počutja, osredotočenosti ter ohranjanje psihofizičnega zdravja.
19. januar 2024

Center za poslovni coaching na DOBA Fakulteti

​​​​​​​Na DOBA Fakulteti smo v januarju ustanovili prvi center za poslovni coaching v tem delu Evrope, ki bo povezal raziskovalne, pedagoške, strokovne in svetovalne dejavnosti na področju poslovnega coachinga.
08. januar 2024

Nova znanstvena monografija DOBA Fakultete

Na DOBA Fakulteti je izšla nova znanstvena monografija z naslovom Management prodaje, avtoric visokošolske učiteljice dr. Tine Vukasović in magistrice programa Marketing in prodaja, Gordane Fatur.
05. januar 2024

Gostujoča predavanja na DOBA Fakulteti v januarju 2024

V mesecu januarju se bo na DOBA Fakulteti zvrstila vrsta zanimivih gostujočih predavanj, ki bodo obogatila že tako pestre vsebine predmetov.