10. oktober 2019

Erasmus: študij in praksa v tujini

DOBA Fakulteta in Višja strokovna šola sta nosilki Erasmus listin, ki omogočata našim študentom opravljanje študijskih obveznosti in praktičnega izobraževana v tujini.
07. oktober 2019

Najboljši učitelji in mentorji 2018/2019 po mnenju študentov

Laskav naziv naj učitelj oziroma učiteljica 2018/2019 sta si prislužila izred. prof. dr. Andrej Kovačič in doc. dr. Tomislav Rozman.
03. oktober 2019

Direktorica DOBE na okrogli mizi »Potrebe družbe in gospodarstva po znanju in vseživljenjsko učenje«

Direktorica DOBE Jasna Dominko Baloh bo sodelovala na okrogli mizi z naslovom Potrebe družbe in gospodarstva po znanju in vseživljenjsko učenje. Namen okrogle mize je spodbuditi vse akterje, gospodarstvo, politiko, in visokošolske ...
SEPT
26. september 2019

Na DOBA Fakulteti smo gostili predstavnike podjetja SIQ

Goste smo seznanili z delovanjem DOBA Fakultete in Dobinim model online študija, ki ga odlikujeta kar dve mednarodni akreditaciji.
SEPT
25. september 2019

Gostujoče predavanje pri predmetu Komunikacija in medosebne kompetence

Gostujoča predavateljica je študentom na webinarju razložila osnovne predpostavke transakcijske analize, s poudarkom na strukturalnem in komunikacijskem modelu ego stanj.