27. maj 2019

Pilotni projekt z naslovom »Knjižnica odprtega izobraževanja Slovenije«

Jasna Dominko Baloh, direktorica DOBA Fakultete, fakultete s kar dvema mednarodnima akreditacijama online študija, je bila povabljena k sodelovanju kot mentorica v pilotnem projektu z naslovom »Knjižnica odprtega izobraževanja Slovenije«.
27. maj 2019

Podpisana dva nova sporazuma o sodelovanju

Na DOBA Fakulteti je sodelovanje z gospodarstvom stalna praksa, saj s tem pridobivajo naši študenti online študija pomembna praktična znanja.
24. maj 2019

Študenti online študija pripravljajo fundraising projekt za Zavetišče Horjul

Študenti online študijskega programa Marketing, družbeni mediji in odnosi z javnostmi pripravljajo fundraising projekt za Zavetišče Horjul.
22. maj 2019

Dekan DOBA Fakultete gost 5. Štajerskega gospodarskega foruma v letu 2019

Slovensko gospodarstvo že danes ustvari 40 % prodaje na tujih trgih. Na trgih EU realiziramo kar tri četrtine izvoza, izven trgov EU le četrtino. Nam bo uspelo do leta 2025 povečati izvoz blaga in storitev s 35 milijard evrov na 50 milijard evrov? Več ...
22. maj 2019

Brezplačna uporaba Microsoft Office 365 za študente DOBA Fakultete

Študentje DOBA Fakultete imajo že vrsto na voljo brezplačno uporabo pisarniškega paketa Microsoft Office 365, ki vključuje tudi 1 TB prostora v oblaku Microsoft OneDrive.