05. junij 2019

Študenti online študija junija na terenu raziskovali razvoj pametne in trajnostne mobilnosti v Ljubljani

Študenti bodo v okviru študijskega programa Menedžment pametnih mest pri predmetu Sistemi trajnostne in pametne mobilnosti na terenu raziskovali razvoj pametne in trajnostne mobilnosti v Ljubljani.
04. junij 2019

Gostujoče online predavanje »Preparing for an uncertain future«

Maja je našim magistrskim študentom predaval gostujoči predavatelj George Deriso iz University Boulder (Colorado, ZDA).
04. junij 2019

V brezplačen predmet online študija vključenih kar 298 udeležencev iz treh držav

Dobin model online študija velja za enega najbolj domišljenih in kakovostnih v svetovnem merilu, po mnenju študentov pa ena najbolj fleksibilnih oblik izobraževanja, ki je hkrati tudi prilagojena zaposlenim odraslim in mladim, ki želijo nekaj več.
03. junij 2019

Gostujoče predavanje mag. Mitja Jermola

Maja smo magistrskim študentom študij oplemenitili z gostujočim predavateljem mag. Mitjo Jermolom z inštituta Jožef Štefan, ki je imel gostujoče predavanje z naslovom »Trendi v inovativnem izobraževanju in umetna inteligenca«.
03. junij 2019

Tudi letos DOBA Fakulteta na IRDO konferenci

Visokošolska učiteljica doc. dr. Marina Letonja bo na konferenci predstavila prispevek Socially responsible entrepreneurship and the small family firm.