FEB
12. februar 2018

Nova virtualna mobilnost z makedonskimi študenti

DOBA Fakulteta je tudi v letošnjem študijskem letu aktivna pri organizaciji in izvedbi virtualne mobilnosti s študenti iz tujih institucij.
FEB
02. februar 2018

Reportaža z okrogle mize »Mednarodna blagovna znamka Slovenije – smo naredili dovolj?«

Na okrogli mizi so se udeleženci spraševali, ali smo za mednarodno blagovno znamko Slovenija naredili dovolj, in postregli s konkretnimi primeri.
30. januar 2018

Projektni sestanek v Hamburgu

DOBA Fakulteta je vključena v mednarodni projekt, ki raziskuje ustreznost kompetenc zaposlenih za uporabo družbenih medijev v malih in srednje velikih podjetjih.
30. januar 2018

Magistrski študenti online študija o družbeni odgovornosti znanih slovenskih podjetij

NLB, Lek, Krka, Petrol, Telekom, Gorenje, Kolektor … so tokrat pod drobnogledom naših magistrskih študentov online študija, ki so proučili njihova letna poročila o družbeni odgovornosti.
25. januar 2018

Prehitite druge. Začnite že študirati marca.

Samo na DOBA Fakulteti vam ponujamo, da v online študiju začnete študirati že marca, torej pol leta pred drugimi in z nižjimi stroški ter ugodnimi plačilnimi pogoji.