12. november 2017

Študenti online študija zasnovali tri projekte za podjetje

V okviru predmeta Oglaševalske akcije so študenti za butično podjetje DP Derganc/Petančič zasnovali vizualne in kreativne rešitve in bili nagrajeni s strani podjetja.
09. november 2017

Odlična ocena diplomantov DOBA Fakultete s strani delodajalcev

Naše diplomante online študija odlikujejo uporabna znanja, želja po učenju, timsko delo in učinkovitost. 64% jih bo zaradi diplome napredovalo. Tako pravijo delodajalci diplomantov.
08. november 2017

Sodelujemo pri razvoju avtonomnega inteligentnega e-učnega sistema

V okviru sheme Javne agencije za raziskovalno dejavnost RS pričenjamo z raziskovalnim projektom AIPES (Avtonomni inteligentni in prilagodljivi e-učni sistem).
OKT
26. oktober 2017

Svet NAKVIS-a je DOBA Fakulteti podaljšal akreditacijo za pet let in šestim študijskim programom za nedoločen čas

Podaljšanje akreditacije za online študij pomeni priznanje odličnosti in hkrati odgovornost fakultete do študentov, diplomatov, delodajalcev, zaposlenih in vseh, ki soustvarjajo uspešno zgodbo fakultete.
OKT
25. oktober 2017

Erasmus izmenjave v 2017/18

Objavljen je Erasmus razpis za pridobitev štipendije za študij in opravljanje prakse v tujini. K prijavi na razpis za mobilnost vabimo visokošolske učitelje in sodelavce fakultete.
1...128