15. maj 2023

Webinar: Uporaba umetne inteligence in ChatGPT pri poučevanju

Namen webinarja je ponuditi kratek vpogled v osnovne koncepte umetne inteligence in njene uporabe v izobraževalnih procesih.
09. maj 2023

Pomladno srečanje delovnih skupin združenja Businet

DOBA Fakulteta je članica združenja Buisnet, ki vsako leto organizira Spring Workshop.
25. april 2023

Z dinamičnim trenerjem iz Kanade (Durham College Business School) magistrski študenti kreirajo trajnostne projekte

Pri predmetu Poslovna prognostika in strategija trajnostnega razvoja pod nosilstvom izr. prof. dr. Marine Letonja, magistrski študenti pripravljajo timske projekte na temo trajnostnega razvoja v različnih industrijah/panogah.
24. april 2023

Zagovori magistrskih nalog v maju

Magistrsko delo je vrhunec študijskega programa, zagovor pa je priložnost, da študenti pokažejo svoje znanje, raziskovalne sposobnosti in sposobnost kritičnega razmišljanja.
24. april 2023

V času praznikov bo DOBA zaprta

Obveščamo vas, da bo zaradi praznikov DOBA Fakulteta v času od 26. aprila do 2. maja ZAPRTA. Za vas bomo ponovno dosegljivi po 3. maju. Želimo vam prijetne praznike.
1...17
192021...126