22. junij 2023

Vprašalnik za projekt baSE – Prepoznavanje potreb po znanjih, spretnostih in kompetencah zaposlenih v socialni ekonomiji

Z veseljem vam sporočamo, da je na voljo spletni vprašalnik za projekt baSE, ki se osredotoča na potrebe po znanjih, spretnostih in kompetencah zaposlenih v socialni ekonomiji.
21. junij 2023

Dr. Andrej Kovačič razkriva dragoceno izkušnjo Erasmus mobilnosti v Granadi

Učitelj DOBA Fakultete dr. Andrej Kovačič se je udeležil Erasmus mobilnosti in obiskal Universidad de Granada, Melilla Campus.
15. junij 2023

Brezplačni predmet za diplomante DOBA Fakultete

Diplomanti, brezplačno se vključite in preizkusite predmet na magistrski stopnji študija.
24. maj 2023

Transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta DIG-AGE+

15. in 16. maja 2023 je potekalo tretje transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta DIG-AGE+, tokrat je bil organizator in gostitelj srečanja projektni partner Educraftor iz Turku, Finska.
24. maj 2023

Magistrski študenti diskutirajo s strokovnjaki iz prakse o trajnostnem razvoju, krožnem in regenerativnem gospodarstvu ter pametnih mestih

Študenti vseh magistrskih programov se bodo v tem tednu srečali pri predmetu Ekonomski, okoljski in družbeni trajnostni razvoj in glokalizacija s strokovnjaki iz prakse.
1...19
212223...130