24. maj 2023

Transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta DIG-AGE+

15. in 16. maja 2023 je potekalo tretje transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta DIG-AGE+, tokrat je bil organizator in gostitelj srečanja projektni partner Educraftor iz Turku, Finska.
24. maj 2023

Magistrski študenti diskutirajo s strokovnjaki iz prakse o trajnostnem razvoju, krožnem in regenerativnem gospodarstvu ter pametnih mestih

Študenti vseh magistrskih programov se bodo v tem tednu srečali pri predmetu Ekonomski, okoljski in družbeni trajnostni razvoj in glokalizacija s strokovnjaki iz prakse.
23. maj 2023

Analiza učinkovitosti strategije blagovne znamke S.Oliver na socialnih omrežjih

Na DOBA Fakulteti aktivno sodelujemo s podjetji, saj je kar 70 % študija namenjenega reševanju dejanskih problemov, s katerimi se sooča gospodarstvo.
23. maj 2023

Več kot 440 udeležencev začelo z brezplačnima predmetoma

Za 20 let delovanja DOBA Fakultete podarjamo znanje - možnost brezplačne vključitve v predmet dodiplomskega ali magistrskega študija in kandidatom omogoča, da brez obveznosti preizkusijo online študij in se pred vpisom prepričajo, da je njihova izbira ...
18. maj 2023

Imate nezaključen študij?

Ste v preteklosti že študirali na kateri od fakultet v sorodnem programu? Pa ste zaradi različnih osebnih in poslovnih razlogov študij prekinili?
1...18
202122...128