22. februar 2023

Aktivno dogajanje Kompetenčnega in Kariernega centra v mesecu marcu

Kompetenčni center deluje v okviru naše fakultete od leta 2016 in je edini tovrstni center visokošolske institucije v Sloveniji. Namenjen je vsem ciljnim skupinam vključenim v online študij – študentom, online mentorjem in visokošolskim učiteljem.
21. februar 2023

Direktorica marketinga DOBA Fakultete postala članica Upravnega odbora Društva za marketing Slovenije

Dina Potočnik, direktorica marketinga in prodaje je na zboru članov predstavila svoje videnje in vizijo Društva za marketing Slovenije. Člani so jo soglasno potrdili za novo članico Upravnega odbora DMS za triletno mandatno obdobje (2023-2026).
20. februar 2023

Zagovori magistrskih nalog v februarju

Objavljamo seznam študentov, ki bodo v februarju 2023 na DOBA Fakulteti zagovarjali magistrske naloge.
17. februar 2023

DOBA Fakulteta je postala članica Slovensko-hrvaškega poslovnega kluba

Na priporočilo veleposlanika Slovenije na Hrvaškem Gašperja Dovžana, ki je bil častni gost svečane podelitve diplom DF v Zagrebu, nas je Slovensko-hrvaški poslovni klub povabil k članstvu.
15. februar 2023

11 projektov DOBA Fakultete – 11 novih priložnosti za zeleni in digitalni prehod ter večjo kakovost življenja

DOBA Fakulteta v okviru svojih 11 projektov razvija nove priložnosti za opolnomočenje posameznikov, podjetij in izobraževalnih organizacij, da razvijajo svoje potenciale in ustvarjajo vključujočo in pravično družbo ter izboljšujejo kakovost življenja na ...
1...21