14. december 2023

Psihološko svetovanje in coaching za študente DOBA Fakultete

V okviru Centra za psihološki coaching, ki deluje na DOBA Fakulteti bomo v januarju 2024 pričenjamo z izvajanjem psihološkega svetovanja in coachinga za študente.
14. december 2023

Projekt WAB 2023: Skupaj smo stopili v svet "2. generacije čokolad" ter premikali meje znanja in inovacij

Po desetih tednih se je z proglasitvijo najboljših dosežkov mednarodnih timov zaključil mednarodni projekt virtualne mobilnosti Working Across Borders 2023, v katerem je sodelovalo in uspešno zaključilo tudi 10 študentov DOBA Fakultete.
11. december 2023

"Ostajam v Bruslju" - Erasmus izkušnja je prinesla nove priložnosti

Študentka programa Management v sodobnem poslovanju je strokovno prakso opravljala v Belgiji, v Bruslju, kjer je nabirala znanje in izkušnje SBRA (Slovensko gospodarsko in raziskovalno združenje v Bruslju.
11. december 2023

DOBA Fakulteta in Ljubljanske mlekarne d.o.o. v sinergiji za izobraževalni uspeh

V okviru predmeta bodo pripravili timsko projektno nalogo Priročnik za komuniciranje z mediji, ki bo služil potrebam Ljubljanskih mlekarn d.o.o.
08. december 2023

Nova številka revije Mednarodno inovativno poslovanje

V tokratni številki znanstvene in strokovne revije Mednarodno inovativno poslovanje – Journal of Innovative Business and Management, boste lahko prebrali kar štiri študije primerov podjetij uglednega avtorja Nenada ...
1...4