07. november 2018

Slavnostni dogodek

Včeraj se je v Ljubljani na Filozofski fakulteti odvijal slavnostni dogodek v počastitev jubileja dr. Ane Krajnc, zaslužne profesorice in prve predavateljice andragogike in raziskovalke izobraževanja odraslih.
05. november 2018

Dr. Marko Divjak na posvetu ADMA

Prispevek na temo pomena pozitivne psihologije pri komunikaciji s sodelavci bo namenjen predvsem vodjem v razmislek, kaj lahko sami naredijo za to, da bodo njihovi zaposleni na delovnem mestu čim bolj optimalno funkcionirali in da se bodo pri tem čim ...
05. november 2018

Evropski teden online izobraževanja 5. - 9. november

V tem tednu obeležujemo Evropski teden online izobraževanja. Največ aktivnosti je pripravila mreža EDEN, katere članica je tudi naša fakulteta.
OKT
29. oktober 2018

Raziskava o ugledu in prepoznavnosti DOBA Fakultete

Z visoko oceno 4,14 na 5-stopenjski lestvici so študenti in diplomanti ocenili ugled DOBA Fakultete v primerjavi z drugimi visokošolskimi institucijami v Sloveniji.
OKT
24. oktober 2018

Erasmus izmenjave v 2018/19

DOBA Fakulteta je nosilka Erasmus listine, ki omogoča našim študentom opravljanje študijskih obveznosti in praktičnega izobraževanja v tujini.