30. januar 2024

Gostujoče predavanje: Matjaž Robinšak, direktor projektov in partner v raziskovalni hiši Valicon

V mesecu februarju bo DOBA Fakulteta za svoje študente pripravila izjemno izobraževalno izkušnjo, ki združuje teorijo in prakso.
29. januar 2024

Izvedba webinarja v okviru EDEN - Evropske mreže za online izobraževanje

Visokošolska učitelja DOBA Fakultete, dr. Marko Divjak in dr. Mateja Brejc bosta izvedla webinar na temo The Use of Rubrics From Teacher and Student Perspective, Case of DOBA Business School.
26. januar 2024

Vodena skupinska vadba čuječnosti in MBSR tehnik za študente

V ponedeljek ponovno pričenjamo z vadbo čuječnosti in MBSR tehnik za študente, ki želijo usvojiti tehnike za obvladovanje stresa, izboljšanje počutja, osredotočenosti ter ohranjanje psihofizičnega zdravja.
20. januar 2024

Psihološko svetovanje in coaching za študente DOBA Fakultete

V okviru Centra za poslovni coaching, ki deluje na DOBA Fakulteti bomo v januarju 2024 pričeli z izvajanjem psihološkega svetovanja in coachinga za študente.
19. januar 2024

Center za poslovni coaching na DOBA Fakulteti

​​​​​​​Na DOBA Fakulteti smo v januarju ustanovili prvi center za poslovni coaching v tem delu Evrope, ki bo povezal raziskovalne, pedagoške, strokovne in svetovalne dejavnosti na področju poslovnega coachinga.
1...4
678...128