15. februar 2023

DOBA Fakulteta je športnikom prijazna fakulteta

Olimpijski komite DOBA Fakultete podaljšal veljavnost certifikata »Športnikom prijazno izobraževanje«.
14. februar 2023

Transnacionalni partnerski sestanek: Kick-off projekta Leaders of the green economy (LGE)

8. in 9. februarja je na UACS (University American College Skopje, Severna Makedonija) potekal kick-off sestanek, transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta Leaders of the green economy.
13. februar 2023

Visokošolska učiteljica DOBA Fakultete na SBC dogodku: Nasledstvo, brez plana ne gre

Na SBC 14. februarja organizirajo dogodek na temo nasledstva v družinskih podjetjih: »Nasledstvo – brez plana ne gre«. Na dogodku bo kot gostja sodelovala naša visokošolska učiteljica, dr. Marina Letonja, strokovnjakinja na področju družinskih podjetij.
09. februar 2023

Dr. Mateja Brejc je šolam iz Irske, Škotske, Srbije, Litve in Slovenije predstavila aktualne izzive in usmeritve e-izobraževanja

Visokošolska učiteljica DOBA Fakultete je v okviru aktivnosti evropskega programa Digital School Awards predstavila aktualne izzive in usmeritve e-izobraževanja.
06. februar 2023

Učiteljica DOBA Fakultete s prispevkom na ADMA kongresu

Kongres ADMA že dobra tri desetletja povezuje vse, ki skrbijo, da ključni procesi v organizacijah javnega in zasebnega sektorja potekajo utečeno in učinkovito.
1...22
242526...126