20. marec 2018

Predstavnik Blackboarda obiskal DOBA Fakulteto

DOBA je že vrsto let pomemben partner Blackboarda. Alberto de la Viuda nam je predstavil najnovejše trende, ki jih bomo kmalu vpeljali tudi v Dobin model online študija.
19. marec 2018

Študenti programa Menedžment pametnih mest so bili v Savskem naselju in v knjižnici REČI

Pri pametnih mestih je še toliko pomembneje, da študenti spoznajo primere dobrih praks. Predavanje pri predmetu Aplikativna urbana sociologija je tako potekalo na terenu.
16. marec 2018

e-PROFMAN Final Seminar v Istanbulu

Ta teden v Istanbulu poteka zaključni seminar Final Seminar - This is beginning, kjer bodo vključeni študenti iz Slovenije, Hrvaške, BIH, Makedonije in Turčije predstavili svoje končne projekte.
14. marec 2018

Prvo mesto za Happy Cap!

Mreženje predmetov v programu Poslovanje je tudi letos obrodilo inovativne projekte, ki so jih študentje predstavili na zaključnem dogodku v Mariboru.
12. marec 2018

Obisk univerze v Sevilli

Visokošolski učitelj DOBA Fakultete, doc. dr. Marko Divjak, je med 20. in 23. februarjem 2018 v okviru programa mobilnosti osebja ERASMUS+ obiskal Univerzo v Sevilli.