17. februar 2023

DOBA Fakulteta je postala članica Slovensko-hrvaškega poslovnega kluba

Na priporočilo veleposlanika Slovenije na Hrvaškem Gašperja Dovžana, ki je bil častni gost svečane podelitve diplom DF v Zagrebu, nas je Slovensko-hrvaški poslovni klub povabil k članstvu.
15. februar 2023

11 projektov DOBA Fakultete – 11 novih priložnosti za zeleni in digitalni prehod ter večjo kakovost življenja

DOBA Fakulteta v okviru svojih 11 projektov razvija nove priložnosti za opolnomočenje posameznikov, podjetij in izobraževalnih organizacij, da razvijajo svoje potenciale in ustvarjajo vključujočo in pravično družbo ter izboljšujejo kakovost življenja na ...
15. februar 2023

DOBA Fakulteta je športnikom prijazna fakulteta

Olimpijski komite DOBA Fakultete podaljšal veljavnost certifikata »Športnikom prijazno izobraževanje«.
14. februar 2023

Transnacionalni partnerski sestanek: Kick-off projekta Leaders of the green economy (LGE)

8. in 9. februarja je na UACS (University American College Skopje, Severna Makedonija) potekal kick-off sestanek, transnacionalno partnersko srečanje v sklopu projekta Leaders of the green economy.
13. februar 2023

Visokošolska učiteljica DOBA Fakultete na SBC dogodku: Nasledstvo, brez plana ne gre

Na SBC 14. februarja organizirajo dogodek na temo nasledstva v družinskih podjetjih: »Nasledstvo – brez plana ne gre«. Na dogodku bo kot gostja sodelovala naša visokošolska učiteljica, dr. Marina Letonja, strokovnjakinja na področju družinskih podjetij.
1...24
262728...129