DEC
18. december 2017

O dobrodelnosti in prostovoljstvu pri magistrskem študiju

V teh prazničnih dneh skozi študijske aktivnosti študentje odkrivajo skrivnosti dobrodelnih organizacij in njihovih srčnih ljudi.
DEC
08. december 2017

Dekan kot uvodni predavatelj konference LIMEN 2017.

Dekan DOBA Fakultete prof. Dr. Rasto Ovin in Andreje Malgaj sta predstavila prispevek Leadership and management of innovation in research and trade.
30. november 2017

Dekan aktivni razpravljavec pogovora o priložnostih demografskih izzivov

V svoji predstavitvi bo opozoril na pomen fleksibilnega online izobraževanja za zaposlene, ki potrebujejo bolj v prakso usmerjene programe in učitelje.
30. november 2017

S prispevkom na konferenci Smart Towns

Visokošolska učiteljica DOBA Fakultete, prof. dr. Anita Maček se je s prispevkom Economy of the city of the future udeležila konference Smart Towns.
12. november 2017

Študenti zasnovali tri projekte za podjetje

V okviru predmeta Oglaševalske akcije so študenti za butično podjetje DP Derganc/Petančič zasnovali vizualne in kreativne rešitve in bili nagrajeni s strani podjetja.