08. marec 2018

Izberite kvaliteten študij s primerno ceno

Odločitev za študij in za nadaljevanje izobraževanja je težka odločitev, ob obilici ponudbe se premalokrat vprašamo, kaj vpliva na kakovost posamezne izobraževalne ustanove.
08. marec 2018

Direktorica DOBA Fakultete na kongresu podjetnic

Na največjem poslovnem srečanju žensk v podjetništvu v JV Evropi je v okviru panela na temo družinskega podjetništva sodelovala tudi Jasna Dominko Baloh, direktorica DOBA Fakultete.
05. marec 2018

ERASMUS UTRINKI Prvi mesec v Parizu

"Ob osmih grem z metrojem do postaje Filles du Calvaire in potem pet minut peš do turistične agencije, v kateri opravljam prakso." Začne Dorotea Borković, študentka programa Marketing, družbeni mediji in odnosi z javnostmi.
FEB
15. februar 2018

Prof. dr. Rasto Ovin in Nataša Ritonija, mag. s prispevkom na mednarodni znanstveni konferenci CMEPIUS

Njun prispevek obravnava priložnosti za slovensko visoko šolstvo, kjer bi z internacionalizacijo lahko izboljšali učenje in študij.
FEB
12. februar 2018

Kako on-line dogodke uspešno prenesti v off-line dogajanja in obratno

Za študente smo povabili mag. Edito Krajnović, direktorico in ustanoviteljico Mediade d. o. o., ki bo v okviru predmeta Menedžment dogodkov izvedla zanimivo gostujoče predavanje na temo Kako on-line dogodke uspešno prenesti v off-line dogajanja in ...