FEB
01. februar 2023

Prvi HORIZON projekt na DOBA Fakulteti: Mednarodni izobraževalni program za mlade s strastjo do podjetništva

Januarja smo prejeli novico o odobritvi projekta Ecosys4you (HORIZON 2022), ki ga bomo po vseh opravljenih formalnostih začeli uresničevati pozno spomladi.
30. januar 2023

Game4Change: Nov mednarodni projekt na DOBA Fakulteti

V okviru sheme Erasmus + KA220-HED - Cooperation partnerships in higher education (Sodelovalno partnerstvo v visokošolskem izobraževanju) smo vključeni v projekt Game4Change - Playful Learning in Next Generation Entrepreneurship (G4C:NGE), triletni ...
26. januar 2023

DOBA Fakulteta je nosilka projekta SMART: Ustanovitev 7 inovacijskih centrov za pametne in zelene rešitve na Zahodnem Balkanu

Na partnerskem sestanku mednarodnega projekta SMART, ki ga vodi DOBA Fakulteta, smo 23. in 24. januarja 2023 oblikovali izhodišča za ustanovitev inovacijskih centrov za pametne in zelene rešitve na sedmih partnerskih univerzah.
24. januar 2023

Delo “E-Learning for a Digital Society” dostopno kot odprti izobraževalni vir

Delo E-izobraževanje za digitalno družbo je prevedeno v angleški jezik in dostopno kot odprti izobraževalni vir.
17. januar 2023

Izjemna priložnost: ERASMUS mobilnost tudi za diplomante

Ne spreglejte možnosti opravljanja praktičnega usposabljanja Erasmus+ po zaključku študija.
1...23
252627...126