23. december 2022

Mednarodni projekti na DOBA Fakulteti: Leaders of the green economy

Z novembrom smo na DOBA Fakulteti začeli aktivnosti na mednarodnem Erasmus+ projektu Leaders of the green economy, s fokusom na področju krožnega gospodarstva.
22. december 2022

Študenti DOBA Fakultete uspešno zaključili mednarodni projekt WAB

Po desetih tednih se je z zaključno slovesnostjo in proglasitvijo najboljših dosežkov mednarodnih timov zaključil mednarodni projekt virtualne mobilnosti Working Across Borders 2022.
22. december 2022

Kick-off sestanek v Dresdnu: Projekt Game4Change

V predbožičnem času, od 15. do 16. decembra je potekal kick-off sestanek Erasmus+ projekta Game4Change na FHD v Dresdnu, Nemčija. Na sestanku smo aktivno sodelovali predstavniki partnerskih institucij iz Nemčije, Nizozemske, Poljske, Belgije in ...
21. december 2022

Tradicionalna dobrodelna akcija: Znova nam je uspelo napolniti DOBINO skrinjo daril

V decembrski tradicionalni dobrodelni akciji smo tokrat želeli čarobne praznike pričarati otrokom iz Materinskega doma in iz programa Svetovalnice za žrtve nasilja in zlorab Maribor - skupaj nam je uspelo.
16. december 2022

DOBA Fakulteta partnerica v projektu Razvoj standarda kombiniranega poučevanja v Sloveniji

DOBA fakulteta je skupaj s še petimi partnerskimi visokošolskimi zavodi pridobila nov ciljno raziskovalni projekt (CRP) »Razvoj standarda kombiniranega poučevanja v Sloveniji«.
1...25
272829...127