09. junij 2018

Udeležba na Erasmus+ izobraževanju

DOBA Fakulteta in Višja strokovna šola sta ponosni lastnici Erasmus+ listin, ki študentom online študija, zaposlenim in učiteljem omogočata mobilnosti v tujini v namene študija, praktičnega izobraževanja, poučevanja in usposabljanja.
04. junij 2018

Postanite online mentor!

Na DOBA Fakulteti iščemo honorarne sodelavce - online mentorje s področja marketinga in turizma. Online mentorji so namreč v online izvedbi našega pedagoškega procesa nepogrešljiv člen.
04. junij 2018

Povezovanje poslovanja in komuniciranja: od iskrice do plamena

Nova znanstvena monografija DOBA Fakultete, »Linking Business and Communication: From a Sparkle to a Flame« obdeluje pomembna vprašanja s področja (mednarodnega) poslovanja, podjetništva, strateškega komuniciranja in vodenja projektov.
01. junij 2018

Poglabljamo sodelovanje z nizozemsko univerzo

Vesna Kolenc Potočnik, vodja programov e-študija na DOBA Fakulteti, je v sklopu našega sodelovanja z NHL Stenden University obiskala njihov kampus in predavala študentom. Svoje misli je strnila v kratek zapis.
29. maj 2018

Študentje pripravljali projekt za Zavetišče Ljubljana

Študentje e-študija so pri predmetu Kreativno sporočanje pripravljali poslovni fundraising projekt za Zavetišče Ljubljana.