24. marec 2022

Erasmus izkušnja: Zima v Španiji

Študentka programa Management v sodobnem poslovanju je strokovno prakso opravljala v Španiji, kjer je nabirala znanje in izkušnje na področju HR.
23. marec 2022

Poziv k pomoči žrtvam vojne v Ukrajini

DOBA je zbirno mesto za pomoč žrtvam vojne v Ukrajini, kjer trenutno zbiramo za porodnišnico v Harkovu.
16. marec 2022

DOBA Fakulteta na Businet prepoznana kot uspešna ustanova in zanesljiva partnerica

Fakulteto je zastopala dr. Marina Letonja, vodja mednarodnega sodelovanja, ki se je udeležila delovne skupine »Podjetništvo«.
15. marec 2022

Gostujoča predavanja na DOBA Fakulteti

Proces nakupnega odločanja in dejavniki Matjaž Robinšak je direktor raziskav in partner v  raziskovalni hiši Valicon. Pri predmetu Marketing in Uvod v marketing bo študentom predstavil praktičen primer raziskave nakupnega ...
15. marec 2022

Sodelovanje študentov z gospodarstvom: Mlekarna Celeia d.o.o.

Na DOBA Fakulteti aktivno sodelujemo s podjetji, saj je 70% študija namenjenega reševanju dejanskih problemov, s katerimi se sooča gospodarstvo.
1...41
434445...129