20. november 2023

Projekt BE-WELL predstavljen na IX World Scientific Conference on Violence in Schools

Partnerji projekta BE WELL so predstavili "Guiding principles of the Erasmus+ BE WELL« in »School-based multicomponent positive psychology interventions on well-being in middle and late adolescents: a systematic review".
17. november 2023

DOBA Fakulteta partner Poslovne konference: Povezani v prihodnost

V četrtek, 23. novembra bo v Mariboru potekala Poslovna konferenca in izbor s priznanji za najboljša podjetja v regiji.
15. november 2023

DOBA Fakulteta v središču mednarodnega poslovnega izobraževanja: udeležba na Businet konferenci

Predstavnici DOBA Fakultete sta se med 8. in 11. novembrom 2023 udeležili 36. konference združenja poslovnih šol Businet. Konferenca je tokrat potekala v Varšavi, na Poljskem, pod naslovom “Embracing change”.
14. november 2023

Vključitev v predmete kot občan v študijskem letu 2023/2024

Na DOBA Fakulteti vam v sklopu vseživljenjskega izobraževanja omogočamo, da pridobite nova znanja ali obnovite znanja z določenega strokovnega področja.
07. november 2023

Direktorica Dobe gostja dogodka Employee experience v Makedoniji

Na povabilo organizatorjev Macex , Vitainstitut, Quintaum je direktorica Dobe Jasna Dominko Baloh delila izkušnje diagnosticiranja, ki že nekaj let potekajo na Dobi.
1...7
91011...126