OKT
08. oktober 2020

Zaključili smo prvi online program za inovativno izobraževanje online

Večina udeležencev se je v program vključila z željo po pridobitvi novih znanj na področju online izobraževanja in njihova pričakovanja so bila glede na zaključno anketo izpolnjena oziroma presežena.
OKT
06. oktober 2020

Gostujoče predavanje pri predmetu Finance

Na DOBA Fakulteti, ki se ponaša s sodobno online izvedbo študijskih programov in mednarodno akreditiranim online študijem, s katerim širimo dostopnost in fleksibilnost izobraževanja, bomo v novem študijskem letu pri predmetu Finance krepili uporabnost ...
30. september 2020

Župan mesta Maribor DOBI ob 30. obletnici podelil mestni pečat

DOBA je ob tej priložnosti podelila tudi priznanja, nagrade in pohvale najbolj zaslužnim sodelavcem DOBE v 30 letih.
29. september 2020

Začetek študija in uvodni dnevi za nove študente

Uvodni dnevi za nove študente bodo potekali online, v ponedeljek, 12. oktobra, (dodiplomski programi), v torek, 13. oktobra, (magistrski programi) in v ponedeljek, 19. oktobra, (doktorski).
28. september 2020

Študent DOBA Fakultete razvil aplikacijo Whendly

Praktičnost študijskih programov in predmetov je ena ključnih posebnosti e-študija na DOBA Fakulteti. In kar 70 % posameznega predmeta je namenjenega reševanju konkretnih poslovnih izzivov oz. pripravi aplikativnih projektov.
1...70
727374...129