18. junij 2020

DOBA prejela priznanje Združenja Manager

Izvršna direktorica Združenja Manager Petra Juvančič je na današnji Slavnostni seji senata DOBA Fakultete DOBI podelila priznanje ob 30. obletnici delovanja za krepitev in širjenje znanja, spodbujanje inovativnega učenja in prispevek k razvoju ...
18. junij 2020

Online mentorji so pri online študiju zelo pomembni

»Kar 92 % online študentov DOBA Fakultete ocenjuje, da so online mentorji ključni za njihov uspeh pri online študiju.«
17. junij 2020

Študent DOBA Fakultete uspešno končal Erasmus prakso v Nemčiji

Študent DOBA Fakultete Uroš Fabič lahko iz lastnih izkušenj potrdi, da je Erasmus mobilnost edinstvena mednarodna izkušnja, ki bogati znanja in kompetence vseh vključenih in študentom odpre tudi vrata v svet.
10. junij 2020

Torkovi brezplačni webinarji Kariernega centra za učinkovito iskanje zaposlitve

Brezplačna webinarja za študente in diplomante DOBA Fakultete in Višje strokovne šole DOBA sta namenjena vsem, ki želijo pridobiti znanja za spretno iskanje nove zaposlitve in želijo pri tem učinkovito uporabljati tudi družbena omrežja.
10. junij 2020

Študenti magistrskega programa Menedžment pametnih mest med študijem spoznavajo najboljšo prakso v svetu in v Sloveniji

DOBA Fakulteta se je pred leti povezala  z izvrstnimi  strokovnjaki za oblikovanje koncepta pametne skupnosti ter razvila edinstven akreditiran podiplomski magistrski program Menedžment pametnih mest.
1...72
747576...127