03. junij 2020

Štirje letni časi solidarnosti: pomlad 2020

Na DOBI v sklopu družbene odgovornosti izvajamo projekt »Štirje letni časi solidarnosti«, ki zajema več dobrodelnih aktivnosti. V maju smo izvedli aktivnosti v sodelovanju z Društvom center za pomoč mladim.

Študenti DOBA Fakultete že drugič sodelovali z Istrskimi toplicami

Na DOBA Fakulteti študenti že med online študijem pridobivajo uporabno znanje, takšno, ki izhaja iz vsakodnevnih primerov dobre prakse neposredno s trga dela in ne nazadnje takšno, ki ga lahko uporabijo takoj pri svojem delu. Tokrat so ...

Erasmus: študij in praksa v tujini v študijskem letu 2020/21

Erasmus mobilnost je edinstvena mednarodna izkušnja, ki bogati znanja in kompetence vseh vključenih in študentom odpre tudi vrata v svet.
02. junij 2020

Gostujoče predavanje odlične poznavalke področja družinskega podjetništva na Hrvaškem dr. Mirele Alpeza

2. junija smo za hrvaške študente DOBA Fakultete pri predmetu Družinsko podjetništvo izvedli gostujoče predavanje dr. Mirele Alpeza, odlične poznavalke področja družinskega podjetništva na Hrvaškem.
01. junij 2020

Pomladno srečanje združenja Businet

Tokratnega virtualnega srečanja Spring Workshop sta se udeležili tudi predstavnici DOBA Fakultete, ki ima edina v Sloveniji in JV Evropi dve mednarodni akreditaciji online študija.
1...75
777879...129