13. marec 2020

Izvajanje izobraževalne dejavnosti v času sklepa vlade

Prosimo vas, da redno spremljate novice na naši spletni strani in v virtualnem učnem okolju Blackboard.
10. marec 2020

Ukrepi za zaščito pred okužbo in širjenjem koronavirusa

Vsa pedagoška, raziskovalna in strokovna dejavnost se na DOBI še naprej izvaja večinoma v polnem obsegu, saj se 90% našega pedagoškega procesa izvaja online in tako ne razpolagamo z aktivnostmi, kjer bi bilo v predavalnicah več kot 100 ljudi.
10. marec 2020

Uroš je Erasmus prakso opravljal v ''Meki avtomobilskih fanatikov''

Študent DOBA Fakultete Uroš Fabič je prvi del leta 2020 preživel v Nemčiji, kjer je v sklopu Erasmus mobilnosti nabiral nova znanje in izkušnje, ki omogočajo strokovni in osebni razvoj posameznika.
03. marec 2020

Svetovni teden odprtega izobraževanja 2.–6. marca

DOBA Fakulteta je že vrsto let članica European distance and E-learning network (EDEN). Pridružite se vrsti brezplačnih dogodkov, ki jih prirejajo v Tednu odprtega izobraževanja.
FEB
26. februar 2020

DOBA Fakulteta podpisala Slovensko nacionalno deklaracijo za pospešitev digitalne preobrazbe mest, vasi in skupnosti v trajnostno usmerjeno pametno družbo

DOBA Fakulteta se je pridružila podpisnikom Slovenske nacionalne deklaracije za pospešitev digitalne preobrazbe mest, vasi in skupnosti v trajnostno usmerjeno pametno družbo.
1...81
838485...127