20. april 2020

UKREP #2 Osredotočimo se na stvari, ki jih lahko nadziramo

Profesorja DOBA Fakultete dr. Marko Divjak in dr. Živa Veingerl Čič predstavljata 5 ukrepov, kako v tem času poiskati notranje vire za učinkovito soočanje z neprijetnimi emocijami, s katerimi boste izboljšali svoje počutje.
19. april 2020

UKREP #1 Usmerimo se v opravljanje prijetnih in koristnih dejavnosti

15. april 2020

V projektu master@home se veliko in intenzivno dogaja

V projektu master@home (micro master Entrepreneurship ecosystem and innovative strategies), v katerem sodeluje kar 36 udeležencev v sklopu DOBA Fakultete, se veliko in intenzivno dogaja.
14. april 2020

Gostja iz prakse pri predmetu Teorija in praksa dobrodelništva in solidarnosti

Veselimo se srečanja z mag. Heleno Zevnik Rozman, ki ima številne izkušnje s področij zdravstvene dejavnosti, karitativnega-socialnega področja ter pedagoškega področja.
09. april 2020

Erasmus+ projekt master@home navdušuje študente

Erasmus+ mednarodni projekt Master@home se je v teh izjemnih časih že prevesil v drugo polovico izvedbe. Udeleženci, kar 36 v sklopu DOBA Fakultete, v mednarodnem virtualnem okolju rešujejo različne izzive ter pri tem razvijajo in krepijo medkulturne ...
1...80