21. november 2019

Objava magistrskih zagovorov v novembru

Na DOBA Fakulteti bodo v novembru zagovarjali magistrske naloge naslednji študenti magistrskih programov:
20. november 2019

DOBA Fakulteta se poteguje za strateško nagrado HORUS 2019

DOBA Fakulteta se vse bolj uveljavlja kot družbeno odgovorna in etična visokošolska institucija, ki želi delovati širše od svojega osnovnega poslanstva.
15. november 2019

Mednarodni dan študentov

17. novembra obeležujemo mednarodni dan študentov, ki simbolizira boj študentov za človekove pravice, za demokratično družbo in boj proti diskriminaciji.
12. november 2019

Visokošolska učiteljica DOBA Fakultete predavateljica na regijskem posvetu o inovativnem načinu spodbujanja učenja

Dr. Živa Veingerl Čič, visokošolska učiteljica na DOBA Fakulteti, predava in vodi okroglo mizo na regijskem posvetu o inovativnem načinu spodbujanja učenja in izboljšanja medgeneracijskih odnosov: »OBRATNO MENTORSTVO V LUČI MEDGENERACIJSKEGA ...
11. november 2019

Evropski teden online izobraževanja 11.-15. novembra

V tem tednu obeležujemo Evropski teden online izobraževanja. Največ aktivnosti je pripravila mreža EDEN, katere članica je tudi naša fakulteta, prejemnica kar dveh mednarodnih akreditacij za e-študij.
1...91
939495...129