11. oktober 2019

Gostovanje Gorazda Kocbeka iz Oljarne Kocbek

Na DOBA Fakulteti, ki se ponaša s sodobno online izvedbo študijskih programov in mednarodno akreditiranim online študijem, s katerim širimo dostopnost in fleksibilnost izobraževanja, bomo v četrtek, 17. septembra, ob 18. uri gostili Gorazda Kocbeka.
10. oktober 2019

Erasmus: študij in praksa v tujini

DOBA Fakulteta in Višja strokovna šola sta nosilki Erasmus listin, ki omogočata našim študentom opravljanje študijskih obveznosti in praktičnega izobraževana v tujini.
07. oktober 2019

Najboljši učitelji in mentorji 2018/2019 po mnenju študentov

Laskav naziv naj učitelj oziroma učiteljica 2018/2019 sta si prislužila izred. prof. dr. Andrej Kovačič in doc. dr. Tomislav Rozman.
03. oktober 2019

Direktorica DOBE na okrogli mizi »Potrebe družbe in gospodarstva po znanju in vseživljenjsko učenje«

Direktorica DOBE Jasna Dominko Baloh bo sodelovala na okrogli mizi z naslovom Potrebe družbe in gospodarstva po znanju in vseživljenjsko učenje. Namen okrogle mize je spodbuditi vse akterje, gospodarstvo, politiko, in visokošolske ...
SEPT
26. september 2019

Na DOBA Fakulteti smo gostili predstavnike podjetja SIQ

Goste smo seznanili z delovanjem DOBA Fakultete in Dobinim model online študija, ki ga odlikujeta kar dve mednarodni akreditaciji.
1...93
959697...128