26. september 2019

Na DOBA Fakulteti smo gostili predstavnike podjetja SIQ

Goste smo seznanili z delovanjem DOBA Fakultete in Dobinim model online študija, ki ga odlikujeta kar dve mednarodni akreditaciji.
25. september 2019

Gostujoče predavanje pri predmetu Komunikacija in medosebne kompetence

Gostujoča predavateljica je študentom na webinarju razložila osnovne predpostavke transakcijske analize, s poudarkom na strukturalnem in komunikacijskem modelu ego stanj.
24. september 2019

Objava magistrskih zagovorov v mesecu septembru

Na DOBA Fakulteti bodo v septembru zagovarjali magistrske naloge naslednji študenti magistrskih programov:
24. september 2019

Študenti DOBA Fakultete obiskali Amsterdam

Letos septembra so študenti programa Menedžment pametnih mest obiskali mesto Amsterdam, ki velja za enega od najboljših praks na področju razvoja pametnih mest.
18. september 2019

Maša Butara Naj digitalka 2019

Maša Butara, soizvajalka predmeta Strategije družbenih medijev in marketing na DOBA Fakulteti in direktorica vsebin in digitalnih strategij, Luna TBWA, d. o. o. je Naj digitalka 2019. Iskrene čestitke.
1...94
969798...128