18. marec 2021

NA DOBA Fakulteto vabimo vrhunskega strokovnjaka na področju e-izobraževanja

Če si želite razvojnega izziva v inovativni visokošolski ustanovi, vas vabimo, da se pridružite našemu timu visokošolskih učiteljev in raziskovalcev DOBA Fakultete.
15. marec 2021

Dekan DOBA Fakultete in magister DOBA Fakultete s prispevkoma na konferenci IRDO

Na 16. IRDO mednarodna znanstveno-poslovna konferenca z naslovom »Družbena odgovornost in izzivi časa 2021: Pasti in priložnosti digitalizacije za trajnostno prihodnost« sta bila sprejeta dva prispevka dekana DOBA Fakultete in magistra DOBA Fakultete.
12. marec 2021

Dekan DOBA Fakultete na konferenci "Digitalna transformacija v izobraževanju, znanosti in umetnosti"

Dekan DOBA Fakultete prof. dr. Rasto Ovin bo na eni od konferenc predstavil tudi uspešen model DOBA Fakultete pri napredku znanstveno-raziskovalne dejavnosti na fakulteti.
12. marec 2021

Študentka DOBA Fakultete uspešno končala Erasmus prakso na Malti

Študentka DOBA Fakultete Marinka Kurtin lahko danes potrdi, da je Erasmus mobilnost edinstvena mednarodna izkušnja, ki bogati znanja in kompetence vseh vključenih in študentom odpre vrata v svet.
09. marec 2021

Izbrana je najboljša magistrska naloga s potencialom inovacije v letu 2020!

Danilo Kovačič, magister študijskega programa Mednarodno poslovanje na DOBA Fakulteti je pod mentorstvom doc. dr. Tomislava Rozmana pripravil magistrsko nalogo "Načini uporabe »blockchain« tehnologije v decentralizirani oskrbi z električno energijo iz ...