30. julij 2018

Poletne počitnice

Poletje je čas, ko se tudi na Dobi odpravimo na malo daljše počitnice.
23. julij 2018

Udeležba na konferenci EDULEARN18 na Majorki

Visokošolski učitelj DOBA Fakultete, doc. dr. Marko Divjak, se je v začetku julija udeležil 10. mednarodne konference o izobraževanju in novih tehnologijah EDULEARN18.
17. julij 2018

e-PROFMAN praktično usposabljanje na DOBI

Najboljših pet študentov, udeležencev programa e-PROFMAN, je dobilo priložnost udeležiti se enomesečnega opravljanja prakse v tuji državi. Med njimi je tudi Marina Bodganović iz Bosne, ki je mesec dni preživela pri nas na DOBA Fakulteti.
10. julij 2018

DOBA Fakulteto je obiskal direktor NAKVIS-a

Dr. Franci Demšar, direktor Nacionalne agencije za kakovost v visokem šolstvu je obiskal DOBA Fakulteto. Predstavili smo mu naš model on line študija in ugotovitve Raziskave o stanju na področju e- izobraževanja v Sloveniji.
JUN
30. junij 2018

Mednarodna akreditacija Dobinega modela online študija

DOBA Fakulteta je kot prva visokošolska institucija v Sloveniji in širši regiji pridobila mednarodno akreditacijo UNIQUE (2013) in mednarodni certifikat EOCCS (2018).