18. junij 2018

30 dni čistega užitka

... je naslov zmagovalne timske naloge, ki so jo študenti in študentke Oglaševalskih akcij Hrvaške zasnovali za našega tokratnega sponzorja, Zdravilišče in Wellness center Istarske Toplice.
15. junij 2018

Erasmus mobilnost zaposlenih – odlična izkušnja v Milanu

Naša sodelavka Nuša Lazar se je udeležila Erasmus mobilnosti v Milanu v mesecu maju, kjer je vzpostavila nove mednarodne kontakte na različnih področjih ter povečala mrežo partnerskih institucij DOBA Fakultete.
13. junij 2018

Uspešen zaključek prve generacije Mini MBA-jevcev

"Zanimiva izkušnja. Bilo je intenzivno, vendar zelo koristno." So bili najpogostejši komentarji udeležencev prve generacije Mini MBA za vodje prihodnosti.
11. junij 2018

Že druga mednarodna potrditev kakovosti online študija

Ob mednarodni akreditaciji UNIQUe je DOBA Fakulteta kot prva visokošolska institucija v Sloveniji in širši regiji pridobila še mednarodni certifikat EOCCS.
10. junij 2018

Magistrski študenti se učijo spoprijeti z nepredvidljivo prihodnostjo oziroma z »VUCA world«

Magistrski študenti bodo imeli pri predmetu Poslovna prognostika in strategija trajnostnega razvoja priložnost sodelovati v delavnici z naslovom »The Futurist Mindset: How to Navigate Uncertainty with Purpose«.