17. oktober 2023

Dr. Daša Grajfoner gostujoča predavateljica na ICBS International Business School

12. oktobra 2023 je mednarodna poslovna šola ICBS s gostila visokošolsko učiteljico in raziskovalko DOBA Fakultete.
17. oktober 2023

VR4Skills: Vrzeli v kompetencah zaposlenih v visokošolskih ustanovah po Evropi

V sklopu projekta VR4Skills – Comprehensive Training Framework for Leaders of Internationalization enhanced by Virtual Reality (VR) in a post-pandemic era je od 2. do 4. oktobra 2023 v Belgiji potekalo projektno srečanje.
16. oktober 2023

Nov, sodoben izgled virtualnega okolja za online študij

Z novim študijskim letom na DOBI prehajamo na nov sodoben vmesnik virtualnega učnega okolja Blackboard, Blackboard Ultra Course View.
12. oktober 2023

Sodelovanje s podjetjem Valicon: razvijanje veščin na področju nevromarketinga

Na DOBA Fakulteti smo sklenili pomemben dogovor o sodelovanju pri izvedbi študijskega procesa za študijsko leto 2023/2024, in sicer na področju Nevromarketinga.
11. oktober 2023

Skupaj ustvarjamo prihodnost: DOBA Fakulteti podaljšana akreditacija za obdobje petih let

DOBA Fakulteta za uporabne in družbene študije Maribor je prejela od Nacionalne agencije Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu (NAKVIS) odločbo o podaljšanju akreditacije za obdobje petih let.
1...10
121314...126