28. junij 2018

Kakšen organizacijski razvoj omogoča agilna poslovna kultura?

Magistrski študenti so se ponovno srečali z »VUCA« svetom, ampak tokrat so razmišljali o tem, kako današnje nepredvidljive okoliščine vplivajo na kadrovanje oz. kakšne trende le-te narekujejo
28. junij 2018

Privlačno je postati magister

Dajte svoji karieri krila, uresničite svoje ambicije in se spoprimite z novimi izzivi! Ponujamo štiri vrhunske online magistrske programe za vodje prihodnosti.
27. junij 2018

Mednarodne delovne izkušnje v okviru projekta e-PROFMAN

Najboljših pet študentov, udeležencev programa e-PROFMAN, je dobilo priložnost udeležiti se enomesečnega opravljanja prakse v tuji državi. Med njimi je tudi Mateja Šoštarić, ki je mesec dni preživela v Makedoniji, v agenciji Chapter 4.
27. junij 2018

Projekt EnDigiCom na dobri poti

S projektom EnDigiCom ugotavljamo pomanjkanje ustreznih kompetenc zaposlenih za uporabo družbenih medijev v malih in srednje velikih podjetjih.
21. junij 2018

Uspešen zaključek 10. virtualne poletne šole

Kar 86 udeležencev iz 31 različnih držav od Portugalske, Rusije, Slonokoščene obale, do Združenih Arabskih Emiratov in Avstralije se je udeležilo letošnje poletne šole.