SEPT
06. september 2018

Iz teorije v prakso

Konec septembra bomo s študenti magistrskega programa Menedžment pametnih mest obiskali Dunaj, kjer bomo v živo spoznali strategijo in dobre prakse Smart City Vienna.
SEPT
02. september 2018

Imate nezaključen študij?

Ste v preteklosti že študirali na kateri od fakultet v sorodnem programu? Pa ste zaradi različnih osebnih in poslovnih razlogov študij prekinili? Odločite se za nadaljevanje študija, saj je dokazano, da diploma prinaša pozitivne spremembe v karieri.
30. julij 2018

Poletne počitnice

Poletje je čas, ko se tudi na Dobi odpravimo na malo daljše počitnice.
23. julij 2018

Udeležba na konferenci EDULEARN18 na Majorki

Visokošolski učitelj DOBA Fakultete, doc. dr. Marko Divjak, se je v začetku julija udeležil 10. mednarodne konference o izobraževanju in novih tehnologijah EDULEARN18.
17. julij 2018

e-PROFMAN praktično usposabljanje na DOBI

Najboljših pet študentov, udeležencev programa e-PROFMAN, je dobilo priložnost udeležiti se enomesečnega opravljanja prakse v tuji državi. Med njimi je tudi Marina Bodganović iz Bosne, ki je mesec dni preživela pri nas na DOBA Fakulteti.