06. november 2023

Slavnostna podelitev diplom DOBA Fakultete

V soboto, 9. decembra 2023, v Hotelu Habakuk v Mariboru, bo slavnostna podelitev diplom za diplomante DOBA Fakultete.
06. november 2023

Sodelovanje z Lumar IG: Menedžment dogodkov v praksi

V okviru predmeta Menedžment dogodkov so študentje pripravljali aplikativno nalogo za podjetje Lumar IG. Poudarek naloge je bil na upravljanju korporativnih sponzorstev.
03. november 2023

Erasmus: študij in praksa v tujini v študijskem letu 2023/24

Vabljeni, da se prijavite na Erasmus+ razpis in prejmete štipendijo za prakso ali študij v tujini.
03. november 2023

Navdihujoče popotovanje skozi trajnostno strategijo: Profesor TenKate, Durham College

30 oktobra smo imeli pri predmetu Poslovna prognostika in strategija trajnostnega razvoja (magistrski študij) odlično priložnost prisluhniti našemu gostu iz Durham College, Kanada, profesorju Rogierju TenKate.
OKT
27. oktober 2023

Predstavitev DOBINEGA modela online študija za partnerje na Poljskem

Doc. dr. Marko Divjak, visokošolski učitelj in raziskovalec na DOBA Fakulteti je izvedel predavanje za predstavnike WSB univerze na Poljskem, ki je pomemben partner v projektih VR4SKILLS ter Game4Change in v mreži poslovnih šol Businet.