18. september 2018

Direktorica na Štajerskem forumu v organizaciji Financ

Na okrogli mizi bodo govorili predvsem o razvoju regije, pogledu na gospodarstvo, priložnostih za izboljšave, glavnih ovirah.
11. september 2018

Projektni partnerji obiskali Maribor

DOBA Fakulteta je partnerka v projektu EnDigiCom in za nami je uspešen projektni sestanek v Mariboru. Gostili smo predstavnike vseh projektnih partnerjev iz Avstrije, Nemčije, Francije, Belgije in Slovenije.
09. september 2018

Projekt EnDigiCom na polovici izvajanja

Erasmus+ projekt, kjer želimo razviti, posodobiti in prilagoditi vsebino programov za prihodnje udeležence izobraževanj.
06. september 2018

Iz teorije v prakso

Konec septembra bomo s študenti magistrskega programa Menedžment pametnih mest obiskali Dunaj, kjer bomo v živo spoznali strategijo in dobre prakse Smart City Vienna.
02. september 2018

Imate nezaključen študij?

Ste v preteklosti že študirali na kateri od fakultet v sorodnem programu? Pa ste zaradi različnih osebnih in poslovnih razlogov študij prekinili? Odločite se za nadaljevanje študija, saj je dokazano, da diploma prinaša pozitivne spremembe v karieri.