20. januar 2021

Prehitite druge – vključite se v online študij že februarja

Samo na DOBA Fakulteti vam ponujamo, da se v online študij vključite že februarja in začnete študirati kar pol leta pred drugimi, in to z nižjimi stroški ter ugodnimi plačilnimi pogoji.
18. januar 2021

Študenti DOBA Fakultete z opravljanjem strokovne prakse zelo zadovoljni

V prejšnjem študijskem letu so rezultati anket pokazali, da so študenti z opravljanjem strokovne prakse zelo zadovoljni, visoko oceno zadovoljstva s študenti ob opravljanju strokovne prakse so podali tudi mentorji.
11. januar 2021

Direktorica DOBA Fakultete na posvetu o hibridnem izobraževanju (SAZU)

Na posvetu na temo »Hibridno izobraževanje v času pandemije in po njej« bo direktorica DOBA Fakultete Jasna Dominko Baloh predstavila dolgoletne izkušnje fakultete na področju online študija.
11. januar 2021

Objava magistrskih zagovorov v januarju

Na DOBA Fakulteti bodo v januarju zagovarjali naslednji študenti magistrskih programov:
08. januar 2021

DOBA Fakulteta prejela certifikat kakovosti ECHE

Na DOBA Fakulteti se zavedamo, da je življenje v tujini neprecenljiva priložnost, ki študentom ponuja drugačen pogled na svet in razširi njihovo intelektualno obzorje. Zato spodbujamo mobilnost študentov v različnih oblikah, saj jim pridobljena znanja ...
1...65
676869...129