12. november 2020

Štipendije za študente s področja ekonomije

Podjetje Hermi d.o.o. nam je poslalo vabilo za študente, ki bi želeli kandidirati za kadrovsko štipendijo. Študentje dodiplomskih in magistrskih programov vabljeni k oddaji vloge.
05. november 2020

Izšla je novembrska številka fakultetne znanstvene revije

Jesenska številka revije seznanja bralce s konceptom vrednotenja uravnoteženosti dela in življenja s pomočjo kritične analize, organizacijsko kulturo družinskih podjetij pa raziskuje skozi prizmo inovativnosti naslednikov.
02. november 2020

Evropski teden online izobraževanja 2.-6. novembra

V tem tednu obeležujemo Evropski teden online izobraževanja. Največ aktivnosti je pripravila mreža EDEN, katere članica je tudi naša fakulteta, prejemnica kar dveh mednarodnih akreditacij za e-študij.
02. november 2020

O prihodnosti in izzivih marketinga in poslovanja

DOBA Fakulteta je v elektronski obliki pravkar izdala zbornik recenziranih razširjenih povzetkov 10. Mednarodne znanstvene konference fakultete, ki vsebuje 53 razširjenih povzetkov konferenčnih prispevkov skupaj 73 avtorjev.
OKT
29. oktober 2020

11 študentov DOBA Fakultete vključenih v mednarodni projekt

V mednarodni projekt WABSS 2020 je vključenih preko 600 študentov, od tega 11 študentov DOBA Fakultete, ki pod vodstvom mentorjev v mednarodnih timih pripravljajo predloge integracije ciljev trajnostnega razvoja za svetovno korporacijo Seventh ...