29. maj 2020

Pri predmetu Podjetništvo in kultura podjetja študenti razvili poslovne ideje za nova podjetja

Na DOBA Fakulteti študenti že med študijem pridobivajo uporabno znanje, takšno, ki izhaja iz vsakodnevnih primerov dobre prakse neposredno s trga dela in ne nazadnje takšno, ki ga lahko uporabijo takoj pri svojem delu, tokrat so razvijali nove poslovne ...
26. maj 2020

Objava magistrskih zagovorov v maju

Na DOBA Fakulteti bodo v maju zagovarjali naslednji študenti magistrskih programov.
22. maj 2020

22. maj - DOBA danes praznuje 30 let

DOBA je bila ustanovljena na današnji dan pred 30 leti kot prva zasebna izobraževalna ustanova v Sloveniji, danes je tudi največja izobraževalna ustanova v naši državi.
20. maj 2020

David Taylor (Businet) o virtualnem projektu Hack the Waste 2020

"Znak, da je dogodek Hack the Waste res dobro organiziran, je, da je tretja izdaja projekta Hack the Waste tekla izjemno gladko, za kar sta zaslužna izjemna organizacija in predanost organizatorjev. "
20. maj 2020

Osebne izkušnje online študentov

Dobin model online študija zagotavlja, da okoli 1.500 online študentov v 17 študijskih programih nemoteno študira.
1...76
787980...128