21. april 2020

UKREP #3 Prakticirajmo hvaležnost

Profesorja DOBA Fakultete dr. Marko Divjak in dr. Živa Veingerl Čič predstavljata 5 ukrepov, kako v tem času poiskati notranje vire za učinkovito soočanje z neprijetnimi emocijami, s katerimi boste izboljšali svoje počutje.
21. april 2020

Gostujoče predavanje pri predmetu Ekonomija mesta prihodnosti

To sredo bomo pri predmetu Ekonomija mesta prihodnosti gostili digitalnega podjetnika in konzultanta za področje strateškega planiranja Blaža Goloba iz GoForeSight. Študentom bo predstavil mesto prihodnosti kot »Mesto ljudi«.
20. april 2020

Gostujoče predavanje neodvisne raziskovalke trendov Els Dragt iz Nizozemske

V sredo, 22. aprila, bomo pri predmetu Poslovna prognostika in strategija trajnostnega razvoja v programu Marketing in prodaja gostili neodvisno raziskovalko trendov Els Dragt iz Nizozemske.
20. april 2020

UKREP #2 Osredotočimo se na stvari, ki jih lahko nadziramo