FEB
05. februar 2019

Virtualna pomlad – odlična priložnost za študente

Mednarodni virtualni projekti omogočajo študentom e-študija delo v mednarodnih timih, razvoj kompetenc in nepogrešljive reference.
FEB
04. februar 2019

Usposabljanje za delo na družbenih omrežjih

V sklopu projekta EnDigiCom smo izvedli usposabljanje »Social Media Modules For Management Assistants«.
18. januar 2019

Srečanje direktorice DOBA Fakultete in Branka Roglića, direktorja podjetja ORBICO

Branko Roglić je izjemno uspešen podjetnik, lastnik podjetja Orbico, ki je distributer številnih znanih blagovnih znamk, kot so Philip Morris, Procter & Gamble, Coty, Danone, Duracell, Nestlé …
14. januar 2019

Naložena je druga številka 10. letnika revije Mednarodno inovativno poslovanje

Tokratna številka revije Mednarodno inovativno poslovanje prinaša 6 prispevkov mednarodnih avtorjev.
14. januar 2019

Na seji NAKVIS predstavitev povzetka raziskave DOBA Fakultete

Dr. Lea Bregar in dr. Marko Divjak bosta na četrtkovi seji NAKVIS predstavila raziskavo DOBA Fakultete: Analiza stanja na področju digitalizacije in e-izobraževanja v visokem šolstvu v Sloveniji.