11. december 2019

DOBA Fakulteta je ponosna podpisnica Listine raznolikosti

10. 12. 2019, na svetovni dan človekovih pravic, je DOBA Fakulteta postala ponosna podpisnica Listine raznolikosti in se tako še nadalje zavezala k spoštovanju in razvoju raznolikosti.
10. december 2019

Naša učiteljica predavala v Belgiji

Dr. Letonja je bila ena od 17 učiteljev iz 12 držav partneric UCLL, ki so v tem tednu predavali in prenašali odlične prakse poučevanja v medkulturnih okoljih, se družili, primerjali in delili svoje izkušnje, tkali nove vezi in načrte o ...
05. december 2019

DOBA Fakulteta prva zasebna visokošolska ustanova, ki je prejela nagrado jabolko kakovosti

Nagrada jabolko kakovosti je izjemno priznanje DOBA Fakulteti in ponosni smo, da je kakovost in inovativnost njenega delovanja na področju mednarodnega sodelovanja prepoznana tudi na nacionalni ravni.
04. december 2019

DOBA Fakulteta med finalisti za Slovensko nagrado za družbeno odgovornost HORUS 2019

DOBA Fakulteta, ki se vse bolj uveljavlja kot družbeno odgovorna in etična visokošolska institucija, je med finalisti za Slovensko nagrado za družbeno odgovornost HORUS 2019.
03. december 2019

Predstavnici DOBA Fakultete na Businet Network konferenci

Predstavnici DOBA Fakultete sta se novembra udeležili 33. konference združenja poslovnih šol Businet.
1...89
919293...128