05. maj 2022

Telesna aktivnost in zdrav življenjski slog: Za kakovost življenja

Gostujoče predavanje na DOBA Fakulteti za študente magistrskega študijskega programa Inovativni menedžment v sociali in izobraževanju.
02. maj 2022

Po oceni delodajalcev kar 77 % diplomantov DOBA Fakultete napreduje

Eno od področij kakovosti na DOBA Fakulteti, ki je zelo pomembno, je tudi presoja kakovosti diplomantov, kot jo vidijo in zaznavajo delodajalci diplomantov DOBA Fakultete.
24. april 2022

V času praznikov bo DOBA Fakulteta zaprta

Obveščamo vas, da bo zaradi praznikov DOBA Fakulteta v času od 25. aprila do 2. maja ZAPRTA.
13. april 2022

Izjemna priložnost: Brezplačno se vključite v predmet in spoznajte online študij

Vabimo vas, da tudi vi preizkusite Dobin model online študija in se popolnoma brezplačno vključite v en študijski predmet. Tako se boste lahko sami prepričali o kakovosti izvedbe online študija, ki je prepričal tudi mednarodne ...
12. april 2022

Na Erasmus praksi o kriptovalutah

Študent programa Marketing, družbeni mediji in odnosi z javnostmi je strokovno prakso opravljal v Španiji, kjer je delal na področju finančnih analiz, delnic in kriptovalut.
1...38
404142...129